Kreds 53 Kredsen

Tillidsrepræsentanter

Tillidsrepræsentanterne mødes med kredsstyrelsen på kredskontoret ca. en gang om måneden. Listen over TR'er kan ikke vises i øjeblikket.

Buerup Skole (319001)

Buerupvej 19, 4450 Jyderup
Tlf
Tillidsrepræsentant
Niels Finne
nfin@dlf.org
TR-Suppleant
Iben Hansen
ibens@ka-net.dk

Firhøjskolen (301004)

Kirkemosevej 10, 4591 Føllenslev
Tlf +45 5926 8175
Tillidsrepræsentant
Kristina Bay Jensen
kristinabayjensen@gmail.com
TR-Suppleant
Tina Susanne Lindholm Johnsen
tina.johnsen@live.dk

Gørlev skole (309001)

Kalundborgvej 8, 4281 Gørlev
Tlf
Tillidsrepræsentant
Sanne My Fersgaard
sannemy@hotmail.com
TR-Suppleant
Nadja Mia Hansen
nadja.mia@hotmail.com

Hvidebækskolen (317001)

Skolevej 1, 4490 Jerslev Sjælland
Tlf
Tillidsrepræsentant
Anita Bretling Rathje
anma@dlf.org
TR-Suppleant
Michael Hørlyk Rasmussen
mich@elrasmussen.dk

Høng Skole (319002)

Rosenvænget 11, 4270 Høng
Tlf
Tillidsrepræsentant
Lone Aastrup Varming
lova@dlf.org
TR-Suppleant
Gerda Sigrid Charlotta Lemark
charlotta.lemark@gmail.com

Kathøj-Svallerup Skolen (323211)

Stejlhøj 6, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Helle Møller +66295 2 4666295-6295
Hemoera@gmail.com
Tillidsrepræsentant
Kasper Bahn
Kasperbahn@gmail.com
TR-Suppleant
Tine Müller Olsen
tinemuller@yahoo.dk
TR-Suppleant
Berit Haastrup Pedersen +45 5952 5454
h-berit@jubii.dk

Kirke-Helsinge Skole (309002)

Skolegade 13 Kirke-Helsinge , 4281 Gørlev
Tlf
Tillidsrepræsentant
Karen Elkjær Andersen
tmkkea@gmail.com
TR-Suppleant
Kristian Villits
kvillits@gmail.com

Løve-Ørslevskole (319003)

Bøstrupvej 7, Løve, 4270 Høng
Tlf
Tillidsrepræsentant
Helle Willars Djurtoft
helle.djurtoft@icloud.com
TR-Suppleant
Britt Olsen
britt.olsen7@skolekom.dk

Nyrupskolen (323001)

Nyrupvej 99, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Randi Stokholm Hansen
randi.stokholm@gmail.com
TR-Suppleant
Jannie Maria Olsen
Jannie.olsen34@gmail.com

PPR Kalundborg Kommune (301200)

Holbækvej 141B , 4400 Kalundborg
Tlf +45 5953 4400
Tillidsrepræsentant
Ruth Tove Josiassen
ruthjosiassen@ka-net.dk
TR-Suppleant
Lea Bodzioch
leabodzioch@ka-net.dk

Raklev skole (323002)

Elledevej 57, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Bodil Therkelsen
stavbt@hotmail.com
TR-Suppleant
Marianne Lundgaard
mariannelundgaard@outlook.dk

Rynkevangskolen (323003)

Møllevej 10, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Leif Torben Rasmussen
ltr@email.dk
TR-Suppleant
Jan Kofoed
jankofoed@outlook.dk

Rørby skole (317004)

Bakkegårdsvej 15, Rørby, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Jens Rasmussen
Jens9212@kk-skoler.dk
TR-Suppleant
Marianne Folmer Nielsen
marianne.folmer.nielsen@skolekom.dk

Sigrid Undset Skolen (323902)

Frederik Andersens Vej 1, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Torben Toft Andersen
torbentandersen@hotmail.com
Tillidsrepræsentant
Fritz Johan Jakobsen Müller
fritz@1000fryd.dk
TR-Suppleant
Kristina Anette Melchiorsen Jensen
khmupige@gmail.com
TR-Suppleant
Eva Kousholt Mikkelsen
evakousmik@live.dk

Skolen på Herredsåsen (323016)

Klosterparkvej 175, 4400 Kalundborg
Tlf +45 5957 0500
Tillidsrepræsentant
Marianne Labuz +45 5123 8010
marianne.labuz@gmail.com
TR-Suppleant
Christian Kjær Brændgaard
cbr@herredsaasen.dk

Svebølle skole (301007)

Stationsvej 3, 4470 Svebølle
Tlf +45 5929 3217
Tillidsrepræsentant
Lisbeth Ann Olsen
Lisbethannolsen@gmail.com
TR-Suppleant
Yee-Ching Yip
yeechingyip@yahoo.dk

Synscenter Refsnæs (323901)

Kystvejen 112B, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Allan Damgaard Clausen
allan_clausen@hotmail.com
TR-Suppleant
Lone Qvist Ibsen
lone.qvist.ibsen@gmail.com

Tømmerup Skole (323007)

Tømmerupvej 6, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Jannie Helen Baltsersen
janniebaltsersen@gmail.com
TR-Suppleant
Anne Marie Neble
marieneble2@gmail.com

Årby Skole (323008)

Melbygade 3, 4400 Kalundborg
Tlf +45 5950 4115
Tillidsrepræsentant
Bodil Rosendahl Lorentzen
Bodilrolo@gmail.com
TR-Suppleant
Kirsten Sørensen +45 5950 4115
kirs0406@kk-skoler.dk