Kreds 53 Kredsen

Tillidsrepræsentanter

Her kan du se en oversigt over tillidsrepræsentanterne på de enkelte skoler. Tillidsrepræsentanterne mødes med kredsstyrelsen på kredskontoret ca. en gang om måneden.

Buerup Skole (319001)

Buerupvej 19, 4450 Jyderup
Tlf
Tillidsrepræsentant
Niels Finne
nfin@dlf.org
TR-Suppleant
Daisi Gebauer Jensen +45 2944 3813
daisijensen@gmail.com

Firhøjskolen (301004)

Kirkemosevej 10, 4591 Føllenslev
Tlf +45 5926 8175
Tillidsrepræsentant
Kristina Bay Jensen
kristinabayjensen@gmail.com
TR-Suppleant
Tina Susanne Lindholm Johnsen
tina.johnsen@live.dk

Gørlev skole (309001)

Kalundborgvej 8, 4281 Gørlev
Tlf
Tillidsrepræsentant
Sanne My Fersgaard
sannemy@hotmail.com
TR-Suppleant
Nadja Mia Hansen
nadja.mia@hotmail.com

Hvidebækskolen (317001)

Skolevej 1, 4490 Jerslev Sjælland
Tlf
Tillidsrepræsentant
Anita Bretling Rathje
anma@dlf.org
TR-Suppleant
Michael Hørlyk Rasmussen
mich@elrasmussen.dk

Høng Skole (319002)

Rosenvænget 11, 4270 Høng
Tlf
Tillidsrepræsentant
Lone Aastrup Varming
lova@dlf.org
TR-Suppleant
Gerda Sigrid Charlotta Lemark
charlotta.lemark@gmail.com

Kathøj-Svallerup Skolen (323211)

Stejlhøj 6, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Helle Møller +66295 2 4666295-6295
Hemoera@gmail.com
Tillidsrepræsentant
Ellen Dane
ellen853@hotmail.com
TR-Suppleant
Tine Müller Olsen
tinemuller@yahoo.dk
TR-Suppleant
Berit Haastrup Pedersen +45 5952 5454
h-berit@jubii.dk

Kirke-Helsinge Skole (309002)

Skolegade 13 Kirke-Helsinge , 4281 Gørlev
Tlf
Tillidsrepræsentant
Karen Elkjær Andersen
tmkkea@gmail.com
TR-Suppleant
Anne Ørum +45 5783 4300
anne@alstedvej35.dk

Løve-Ørslevskole (319003)

Bøstrupvej 7, Løve, 4270 Høng
Tlf
Tillidsrepræsentant
Helle Willars Djurtoft
helle.djurtoft@skolekom.dk
TR-Suppleant
Britt Olsen
britt.olsen7@skolekom.dk

Nyrupskolen (323001)

Nyrupvej 99, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Randi Stokholm Hansen
randi.stokholm@gmail.com
TR-Suppleant
Jannie Maria Olsen
Jannie.olsen34@gmail.com

PPR Kalundborg Kommune (301200)

Holbækvej 141B , 4400 Kalundborg
Tlf +45 5953 4400
Tillidsrepræsentant
Ruth Tove Josiassen
ruthjosiassen@ka-net.dk
TR-Suppleant
Lea Bodzioch
leabodzioch@ka-net.dk

Raklev skole (323002)

Elledevej 57, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Malene Luise Gyde Thomsen Lange
malene.lange1@skolekom.dk
TR-Suppleant
Bodil Therkelsen
stavbt@hotmail.com

Rynkevangskolen (323003)

Møllevej 10, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Ib Vestergaard Thomsen
ib.thomsen@skolekom.dk
TR-Suppleant
Leif Torben Rasmussen
ltr@email.dk

Rørby skole (317004)

Bakkegårdsvej 15, Rørby, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Jens Rasmussen
Jensjacobrasmussen@gmail.com
TR-Suppleant
Anne-Catrine Rasmussen
jackalen@annecs.dk
TR-Suppleant
Marianne Folmer Nielsen
marianne.folmer.nielsen@skolekom.dk

Sigrid Undset Skolen (323902)

Frederik Andersens Vej 1, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Hanne Nielsen
hanne.n.ubby@gmail.com
Tillidsrepræsentant
Torben Toft Andersen
torbentandersen@hotmail.com
TR-Suppleant
Kristina Anette Melchiorsen Jensen
khmupige@gmail.com
TR-Suppleant
Eva Kousholt Mikkelsen
evakousmik@live.dk

Skolen på Herredsåsen (323016)

Klosterparkvej 175, 4400 Kalundborg
Tlf +45 5957 0500
Tillidsrepræsentant
Marianne Labuz +45 5123 8010
marianne.labuz@gmail.com
TR-Suppleant
Christian Kjær Brændgaard
cbr@herredsaasen.dk

Svebølle skole (301007)

Stationsvej 3, 4470 Svebølle
Tlf +45 5929 3217
Tillidsrepræsentant
Mette Birkemos
mettebirkemos@gmail.com
TR-Suppleant
Bruno Kvist Madsen
brunomadsen@yahoo.dk

Synscenter Refsnæs (323901)

Kystvejen 112B, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Allan Damgaard Clausen
allan_clausen@hotmail.com
TR-Suppleant
Lone Qvist Ibsen
lone.qvist.ibsen@gmail.com

Tømmerup Skole (323007)

Tømmerupvej 6, 4400 Kalundborg
Tlf
Tillidsrepræsentant
Jannie Helen Baltsersen
janniebaltsersen@gmail.com
TR-Suppleant
Anne Marie Neble
marieneble2@gmail.com

Årby Skole (323008)

Melbygade 3, 4400 Kalundborg
Tlf +45 5950 4115
Tillidsrepræsentant
Bodil Rosendahl Lorentzen
Bodilrolo@gmail.com
TR-Suppleant
Kirsten Sørensen +45 5950 4115
kirsten.soerensen19@skolekom.dk